Doping

Üst Sıradayım

İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın arama listelerinin sadece Gelişmiş Sıralama seçeneğinde en üst bölümünde kalarak öncelikli listelenmesi ve daha fazla görüntülenmesi için Üst Sıradayım alabilirsiniz.

Güncelim Dopingi

İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan/kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz.

Böylece ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.

Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir. Her ilan tarihi güncelleme işleminde tekrar alınır. Aynı ilan için ancak 24 saat sonra ikinci defa Güncelim satın alınabilir.

Küçük Fotoğraf

İlanınız arama listelerinde fotoğrafıyla yer alsın ve kendini göstersin, fotoğrafsız ilanlardan ayrışsın istiyorsanız Küçük Fotoğraf alabilirsiniz.

Üstelik Küçük Fotoğraf, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Anasayfa Vitrini

İlanınız her gün “milyonlarca kişinin ziyaret ettiği” sahibinden.com’un ana sayfasında yer alsın istiyorsanız Ana Sayfa Vitrini alabilirsiniz. Üstelik ana sayfa vitrin dopingli ilanlar hem IOS hem Android mobil uygulamalarımızın vitrinlerinde de kısa bir süre için ücretsiz yer alır.

Kategori Vitrini

İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz.

Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır.

Acil Acil

“Hemen satmam/kiralamam lazım” diyorsanız Acil Acil alabilirsiniz.

  • İlanınız hem ana sayfa sol menüde yer alan Acil Acil özel kategorisinde yer alır.
  • Hem de arama listelerinde Acil Acil etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir.

Kalın Yazı & Renkli Çerçeve

İlanınız arama listelerinde ‘kalın harflerle yazılı ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle yer alsın, kendini göstersin istiyorsanız Kalın Yazı & Renkli Çerçeve alabilirsiniz.

Üstelik Kalın Yazı & Renkli Çerçeve, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Detaylı Arama Vitrini

“Detaylı Arama” sayfasına gelen tüm alıcılara ulaşmak mümkün!

İlanınız sahibinden.com ana sayfasında yer alan ‘Detaylı Ara’ linkini tıklayarak, kriterli arama yapmak isteyen alıcılara ulaşsın istiyorsanız Detaylı Arama Vitrini alabilirsiniz.

Fiyatı Düşenler

“İlan fiyatımı düşürdüm, ilanımı öne çıkarayım” diyorsanız Fiyatı Düşenler alabilirsiniz.

  • İlanınız hem ana sayfa sol menüde yer alan Fiyatı Düşenler özel kategorisinde yer alır,
  • Hem de arama listelerinde Fiyatı Düştü etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir.

Mağaza Kategori Vitrin

Mağaza logonuz iş alanınıza uygun kategori sayfasında yer alsın istiyorsanız hemen alın!

Faaliyet gösterdiğiniz kategoride mağazanızın bilinirliğini arttırmak için yardımcı olur. Logonuz faaliyet gösterdiğiniz kategori sayfasında yer alan mağaza vitrin bölümünde görüntülenir. Emlak sektör / Vasıta gibi kategorilerin mağaza vitrinlerinde görüntülenmek isterseniz kullanabilirsiniz.